Aktualności

Rekrutujemy! Praca dla aplikantów adwokackich i radcowskich

Nasza kancelaria zaprasza do współpracy młodych prawników. Czeka na Państwa praca w charakterze aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich. Zaproszenie kierujemy do osób w sposób szczególny zainteresowanych prawem cywilnym, gospodarczym lub administracyjnym.

Guzek Szwanenfeld Szczepański i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu.
Działamy od niemal 30 lat i skupiamy się na zagadnieniach prawa cywilnego i gospodarczego.
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę prawną i wsparcie w najtrudniejszych sprawach.

Stanowisko:

Aplikant adwokacki / Aplikant radcowski

Wymagania:

- ukończenie studiów prawniczych z wynikiem bardzo dobrym lub dobrym,
- praca magisterska z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego lub administracyjnego (prosimy o wskazanie w CV tytułu pracy magisterskiej)

Kandydatom oferujemy:

- pracę w renomowanej, jednej z najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu
- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres kancelaria@guzek-partnerzy.pl

***

W razie uzasadnionego zamiaru przekazania danych szczególnej kategorii prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczególnej kategorii zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Guzek Szwanenfeld Szczepański i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu".

W przypadku chęci wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Kancelarię, prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez Guzek Szwanenfeld Szczepański i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu przez okres 12 miesięcy".

Informujemy, że Administratorem danych jest Guzek Szwanenfeld Szczepański i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dominikanskiej 3. Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia rekrutacji. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W zakresie, w jakim wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Państwu prawo do jej odwołania w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności na stronie internetowej www.guzek-partnerzy.pl