Aktualności

Działamy za granicą (jeszcze skuteczniej)!

Płynna współpraca między kancelariami prawniczymi, działającymi w różnych systemach prawnych, a co za tym idzie lepsza obsługa klientów na rynku międzynarodowym - to główne cele Stowarzyszenia Prawników Europejskich (ASSOCIATION OF EUROPEAN ATTORNEYS), do którego przystąpiła właśnie nasza Kancelaria.

Stowarzyszenie powstało 20 lat temu. Początkowo było platformą współpracy prawników z krajów europejskich, ale z czasem rozszerzyło swoją działalność na wszystkie kontynenty. W tej chwili do AEA należą kancelarie działające w 151 krajach, dzięki czemu członkowie Stowarzyszenia mogą efektywniej prowadzić sprawy swoich klientów również w odległych zakątkach globu. AEA organizuje również coroczne kongresy, które są okazją do wymiany doświadczeń i zacieśniania współpracy między kancelariami.

Kancelaria Guzek Szwanenfeld Szczepański i Partnerzy od początku swojej działalności wspierała swoich klientów działających na rynku międzynarodowym - zarówno podmioty polskie działające za granicą, jak i firmy z innych krajów, operujące na rynku polskim. Wejście w struktury AEA jest istotnym wzmocnieniem tej oferty.